Îți găsim rapid service-ul potrivit pentru tine Toată România Alt oraș

Tehnician GSM job

Suntem un service centru fondat in 2010 in Republica Moldova, specializat in reparatii telefoanelor , laptopurilor și tehnicii,lideri in segmentul dat de servicii .La moment formam echipa in Romania, care va conduce dezvoltarea companiei in Iasi si pe urma in toata tara. De-a lungul anilor cheia succesului a fost echipa. La moment suntem in cautare de tehnician GSM

Cerințe:

  •   Cunoasterea echipamentelor și tehnologiile specifice domeniului GSM.
  •   Capacitatea de a identifica rapid și eficient problemele și de a le remedia.
  •   Comunicare eficientă cu clienții și atenție la detalii pentru a asigura soluții precise.
  •    O experiență anterioară în gestionarea relațiilor cu clienții constitue un avantaj.
  • Experiență în reparații modulare pentru iPhone, iPad, Samsung, Xiaomi, Huawei

Responsabilități:

  •  Identificarea și corectarea problemelor hardware și software la dispozitivele GSM
  • Realizarea intervențiilor necesare pentru rezolvarea problemelor tehnice la diferite dispozitive electronice telefoane, tablete etc.
  • Implementarea și actualizarea software-urilor necesare pentru buna funcționare a dispozitivelor.
  • Comunicarea cu clienții pentru a înțelege problemele lor și furnizarea de soluții adecvate.
  •    Asigurarea disponibilității pieselor de schimb și a uneltelor necesare pentru a susține procesul de reparație.
  •    Asigurarea unui mediu de lucru ordonat și curat pentru eficiența operațiunilor.
    Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra la proiect provocator și inovator in Romania.
  • Venit (salariu fix + bonus de performanță) ;
  • Traininguri si cursuri gratuite pentru dezvoltarea abilitatilor tehnice peste hotare
  • Lucrul într-o echipa lider pe segmentul dat de piata din regiune
  • Posibilitatea de creștere la tehnician level 3 , sau la team leader
    Mai mult despre noi pe misterfix.ro
Date07/01/2024 Views27